راهنمای انتخاب انگشتر طلا زنانه برای اندازه های مختلف انگشت

انگشتر طلا زنانه مناسب برای یک شخص ممکن است برای شخص دیگر آنچنان مناسب نباشد. برخی از سبک های کلاسیک ممکن است متناسب با همه باشد به همین ترتیب برای انگشت های کوتاه ، بلند ، باریک یا پهن ، انگشترهای مختلفی مناسب برای هر اندازه دست و شکل انگشت وجود دارد.

چگونه می توان سبک انگشتر طلا را پیدا کرد؟

توجه دقیق به دست و انگشتان به شما کمک می کند تا انگشتر مناسب برای هر فرد را پیدا کنید . توجه به طول و شکل ناخن فرد نیز مهم است. آیا آنها کوتاه ، بلند یا مانیکور نگه داشته می شوند؟ به یاد داشته باشید که ناخن های بلند اثر طولانی تری روی انگشتان خواهند داشت.

کدام سبک انگشتر طلا برای هر اندازه و شکل انگشت است؟

وقتی نوبت به انتخاب انگشتر طلا می رسد ، مهم است که طرحی را انتخاب کنید که مناسب شکل انگشت باشد.  با چند دستورالعمل ساده ، می توانید انگشتری پیدا کنید که بدنبال آن بودید.

انگشت های بلند:

انگشتر طلا

همه انگشترها به انگشت های بلند و باریک می آیند. اگر دارای انگشتان کشیده هستید، به نکات زیر توجه کنید:

انگشترهایی که سنگ گرد و تراش پرنسسی دارند به انگشتان شما جلوه خاصی می بخشند. برای انگشتان بلند حلقه های پهن تر می توانند مکمل خوبی باشند. برای انگشت های خیلی بلند مدل های ظریف بدون نگین درشت و کشیده توصیه می شود.

انگشت های کوتاه:

انگشتری برای انگشت های کوتاه زیبا است که بتواند به کشیده تر شدن ظاهر انگشت ها کمک نماید. بنابراین باید در انتخاب انگشتر دقت کنید.

برای بلندتر دیده شدن انگشت هایتان، انگشترهایی که سنگ های تخم مرغی، بیضوی و گلابی شکل دارند را انتخاب کنید. سنگ های زمردی مستطیل شکل که بیش از حد بزرگ نباشند، دستان را بلند و کشیده نشان می دهند.

حلقه های باریک و نازک با پهنای کم هم باعث میشود انگشتان بلندتر دیده شود.نگین های کشیده، انگشت ها را بلندتر و کشیده تر نشان می دهد.

 

انگشتر فانتزی طلا

آنچه برای انگشتان کوتاه باید از آن اجتناب کنید از نوارهای ضخیم ، الماسهای بزرگ دوری کنید. اصولاً شما طرحی نمی خواهید که ظاهر چمباتمه ای را تقویت کند.

انگشت های با مفاصل بزرگ

اگر بند انگشت های پهنی دارید و از دستان خود راضی نیستید می توانید با انتخاب انگشتر مناسب نگاه را از آنها دور کنید. برای افرادی که بند انگشت درشتی دارند نگین های گرد و بزرگ به جای انگشتر ظریف و نازک توصیه می شود. حلقه های هرچه قطورتر و سنگین تر را انتخاب کنید تا دید افراد به جای میان انگشت تان به سمت انگشتر سوق یابد.

انگشت های قلمی

انگشترهایی برای انگشت های نازک و قلمی مناسب است که سنگینی اضافی به انگشت ها متحمل نکنند. برای اینکه انگشت ها پهن تر بنظر برسند باید انگشترهایی را انتخاب نمایند که سنگ های کوچک داشته باشند. برای پهن تر بنظر رسیدن ظاهر انگشت حلقه های قطور را استفاده نمایید.

در فروشگاه آنلاین طلا هنزاگلد انواع انگشتر طلا زنانه بدون نگین را می توانید انتخاب کنید.

 

هنزاگلد