انتخاب شیک‌ترین دستبند طلا برای خانم‌ها

دستبند طلا از جمله زیورآلاتی می باشد که استفاده از آن بسیار راحت بوده و امروزه رشد چشم گیری در استفاده از آن به وضوح دیده می شود. لغت انگلیسی دستبند bracelet است که از کلمه لاتین brachium به معنای بازو گرفته شده است. تاریخچه دقیق بکارگیری دستبند برای تزئین و زیبایی هنوز کاملا مشخص نشده. اما آثار به جا مانده نشان دهنده زمان طولانی آن است.

امروزه برند‌های مختلف در سرتاسر جهان به تولید دستبند می‌پردازند. که نشان دهنده اهمیت خاص دستبند در استایل فرد است. اما آیا پوشیدن یک دستبند برند و گران باعث ساخت استایل خاص و شیک در فرد می‌شود. یا نکات دیگری در انتخاب دستبند برای این امر اهمیت دارد؟

انتخاب یک دستبند طلا زنانه ی مناسب، نیازمند توجه به استایل، لباس و همچنین موقعیتی است که قصد داریم در آن حضور داشته باشیم. در ادامه مقاله با فروشگاه آنلاین طلا هنزاگلد همراه باشید تا با نکات مورد نیاز برای این امر آشنا شوید.

در چه مکان و موقعیتی می‌خواهید از دستبند طلا استفاده کنید؟

1- دستبندهای روزانه یا محل کار:

در این موقعیت شما می‌توانید از دستبندهای ساده که از نظر اندازه و طراحی، چندان بزرگ و دست‌ و پاگیر نیستند. و تک‌رنگ با طراحی ساده و ظریف هستند، استفاده کنید. دستبندی که به ملافه تخت و لباستان گیر نمی‌کند و در برابر آب و عرق بدن و ضربه مقاوم است.

دستبند طلا

در محیط کارِ شاد و غیررسمی‌تر می‌توانید دستبند طلا زنانه که دارای یک سنگ رنگی و یا کریستال قیمتی است دست کنید اما توجه داشته باشید در محیط‌های کار درمانی و مهدکودک‌ها از دستبندهای دارای بخش‌های تیز که خطرآفرین هستند دوری کنید.

دستبند طلا زنانه هنزاگلد

2- دستبند برای قرارهای عاشقانه:

در قرارهای عاشقانه باید از دستبندی استفاده کنید. که به زیبایی و ظرافت شما بیافزاید و توجه را به سمت خود جلب کند. پس توصیه می‌کنیم از دستبند طلا زنانه ظریف که با کمک سنگ‌های قیمتی و کریستال‌های رنگی تزئین شده‌اند، استفاده کنید و حتما رنگ سنگ‌ها و کریستال را با رنگ لباس خود ست کنید.

دستبند طلا هنزاگلد

3- دستبند برای تعطیلات آخرهفته:

در تعطیلات آخر هفته شما میتوانید به دیدار دوستانتان بروید. خوش بگذرونید و لباس و استایل مورد علاقه‌تان را استفاده کنید. پس هیچ‌گونه قیدی برای انتخاب دستبند طلا زنانه وجود ندارد و فقط بهتر است به رنگ و نوع لباستان در انتخاب دستبند دقت کنید. البته استفاده از دستبندهای چندلایه و یا دستبندهای پهن و رنگارنگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دستبند طلا زنانه

دستبند طلا برای مهمانی‌ها:

مهمانی‎ها به دو دسته مجالس بزرگ و رسمی و مهمانی‌های کوچک و خانوادگی یا دوستانه تقسیم می‌شود.

  • در مجالس بزرگ می‌توانید از جذاب‌ترین و گرانترین دستبند طلا زنانه و دستبند النگویی طلا خود استفاده کنید. زیرا دستبندهای بزرگ که با سنگ‌های قیمتی تزئین شده‌اند به خوبی جلب توجه می‌کنند.

دستبند طلا زنانه هنزاگلد

  • اما در مهمانی‌های کوچک و خانوادگی یا دوستانه می توان دستبند با رنگ و جنس و اندازه مختلف باتوجه به لباستان را استفاده کنید و نگران شلوغ دیده شده دستتان نباشید. اما نکته مورد توجه در اینجا این است که به طول ساعد دستتان برای پوشیدن همزمان دستبند طلا زنانه مختلف دقت کنید. ساعد های کوتاه‌تر با تعداد کمتر و مدل‌های ساده‌تر؛ و ساعدهای بلند با تعداد بیشتر دستبند و تنوع طرح و رنگ‌ها بیشتری زیبای و جلوه پیدا می کنند.

دستبند طلا زنانه

سخن آخر:

در آخر توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب و خرید دستبند باید به تناسب آن با سایر زیورآلات و اکسسوری شما باشد. معمولا توصیه می‌شود که در استفاده از زیورآلات یه نقطه کانونی انتخاب کنید مثلا هنگام استفاده از یک گردنبند بزرگ بهتر است از گوشواره و دستبند ساده‌تر استفاده کنید.

همچنین ترکیب دستبند و گوشواره معمولا یک استایل مناسب روزانه است. و هنگام خرید دستبند طلا، یک جفت گوشواره مناسب با آن نیز خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: خرید دستبند طلا با توجه به رنگ پوست