انگشتر طلا زنانه بدون نگین، به طور جهانی به منزله ثروت و رفاه شناخته می شود. حلقه های طلا به طور کلی نماد رفاه و استایل یک فرد است.

انگشترهای طلا بدون نگین زنانه که در ادامه مشاهده می کنید، امروزی و سبک هستند و می توانند به عنوان یک قطعه با قیمت مناسب در نظر گرفته شوند.

 

 

 

انواع مدل انگشتر زنانه بدون نگین

انگشتر طلا زنانه بدون نگین  امروزه در سبک های کلاسیک و مدرن و همراه با مد روز وجود دارند. همچنین میتوان برای تیپ های رسمی یا اسپرت از آنها استفاده کرد.

انگشتر های نیم بند نیز طراحی چند سال اخیر است که ظاهر بسیار ساده وشیک دارد و به صورت ست و چندتایی استفاده میشوند. در این مجموعه از انگشتر طلا به غیر از انگشتر طلای سنتی یا انگشتر طلای تلفیقی، جدیدترین انگشتر طلا برند و کلاسیک را نیز گنجانده شده است تا برای آن دسته از زنان مدرن با سلیقه منحصر به فرد جذابیت داشته باشد.

 

قبل از آنکه ادامه مطلب را بخوانید:    جدیدترین انگشتر نگین دار طلا    را ببینید

 

انگشتر پورتفینو

انگشترهای پورتوفینو از چند لایه مختلف حلقه ظریف و باریک تشکیل شده است. این حلقه های باریک در واقع به یکدیگر وصل هستند و یک انگشتر پهن با طراحی خاص را به وجود می آورند.

 

 

خرید انگشتر بدون نگین زنانه
خرید انگشتر بدون نگین زنانه

 

خرید انگشتر پوتوفینو
خرید انگشتر پوتوفینو

 

خرید انگشتر پورتفنو
خرید انگشتر پورتفنو

 

 

انگشتر لویی ریتون

در قطعات طلا و جواهرات این برند به صورت هنرمندانه از لمان های آشنای این برند از جمله ستاره ها و  برگ های چند پر، استفاده می شود. استفاده از قطعات جواهر این برند در استایل مینیمال رونق دارد. این برند انتخاب خانم های جوان، که به زیبایی و خاص بودن استایلشان اهمیت میدهند، است.

 

خرید انگشتر ریتون
خرید انگشتر ریتون

 

خرید انگشتر ضربان
خرید انگشتر ضربان

 

خرید انگشتر بدون نگین
خرید انگشتر بدون نگین

 

 

خرید انگشتر برند
خرید انگشتر برند

انگشتر یورمن

برند یورمن به دلیل استفاده از مواد و طرح‌های غیر معمول معروف شد. جواهرات این برند، با طرح‌های آینده‌گرایانه از نقره، پلاتین یا سیم طلایی ساخته شده و با سنگ‌های قیمتی تزئین شده است.

 

خرید انگشتر مروارید یورمن
خرید انگشتر مروارید یورمن

 

خرید انگشتر برگ و گل
خرید انگشتر برگ و گل

 

خرید انگشتر طلا یورمن
خرید انگشتر طلا یورمن

انگشتر کارتیر

یکی از برندهای لوکس و پیشرو در طراحی و ساخت جواهرات، برند کارتیر است. طرح انگشتر طلای زنانه کارتیر، سبکی بین کلاسیک و مدرن است، مدل هایی که با وجود سادگی شان بسیار جذاب هستند.

 

خرید دستبند و انگشتر کارتیر
خرید دستبند و انگشتر کارتیر

 

خرید انگشتر کارتیه
خرید انگشتر کارتیه

 

خرید انگشتر کارتیر
خرید انگشتر کارتیر

انگشتر هرمس

هرمسیکی از برند های سوپر لوکس جهان است که استراتژی خاص خود را در عرضه محصولات خود در سطح جهانی دارد. شرکت فرانسوی هرمس به عنوان یکی از پیشرو ترین تولید کنندگان کالا های لوکس در جهان شناخته می شود.

 

خرید انگشتر هرمس
خرید انگشتر هرمس

 

 

انگشتر فلورانس

خرید انگشتر قلب و کلید
خرید انگشتر قلب و کلید

 

 

انگشتر تیفانی

خرید انگشتر تیفانی
خرید انگشتر تیفانی

 

خرید انگشتر تیفانی
خرید انگشتر تیفانی

 

خرید انگشتر زنانه بدون نگین

انگشتر طلا بدون نگین

انگشترهای بدون نگین دارای قیمت مناسب وظاهری شیک ،ساده وجذاب هستند. که میتوان آنها را در مجالس مختلف از جمله عروسی،دورهمی،مراسمات اداری و… استفاده کرد.

جنس آنها از طلای سفید، طلای زرد می تواند باشد. مهمترین قانون در طراحی انگشتر های بدون نگین سادگی و ظرافت وطراحی خاص پایه های آنها ست.

 

انگشتر سمبل عشق

یکی از پر طرفدارترین زیورآلات در بین نوجوانان است.این مدل ها اکثراً به صورت نمادی از قلب و LOVE طراحی شده اند.

خرید انگشتر قلب
خرید انگشتر قلب

 

خرید انگشتر کارتیر
خرید انگشتر کارتیر

انگشتر خوشه‌ای

در این نوع انگشتر سنگ هایی که اغلب جواهر هستند به صورت ردیفی قرار گرفته اند. وشکلی شبیه خوشه گندم درست میکنند. گاهاً انگشترهای خوشه ای بسیار سبک و خوش فرم هستند.

 

خرید انگشتر سبک
خرید انگشتر سبک

انگشتر فانتزی

امروزه استفاده از انگشترهای فانتزی به چیزی ترند تبدیل شده و دختران جوان بسیار به این موضوع علاقه دارند که دستانشان پر از انگشتر باشد. نگشترهای ظریف و بسیار شیک میتواند به دستان آنها جلوه خاصی بدهد.

 

خرید انگشتر فانتزی
خرید انگشتر فانتزی

 

خرید انگشتر طلا فانتزی
خرید انگشتر طلا فانتزی

 

چرا انگشتر طلا برای زنان امروزی مهم است؟

انگشتر طلا زنانه اغلب به عنوان اکسسوری مد برای تکمیل یک لباس در نظر گرفته می شوند. برای بسیاری، پوشش تا زمانی که اکسسوری مناسب به آن اضافه نشود، کامل نیست. به عنوان مثال، یک ظاهر “کلاسیک” برای تکمیل، مروارید و الماس را می طلبد.

جواهرات هزاران سال است که نقش مهمی در زندگی بشر ایفا کرده است. ما از تاریخ می آموزیم که تمدن های باستانی جواهرات را ارج می نهادند و از آن برای برجسته کردن زیبایی طبیعی استفاده می کرده اند.

بسیاری از زنان دوست دارند انگشترها را به عنوان نماد زنانگی یا به نمایش گذاشتن موقعیت اجتماعی بپوشند. جواهرات همچنین می توانند به زن احساس اعتماد به نفس و زیبایی ببخشند. جواهرات نه تنها برای تزئین استفاده می‌شوند، بلکه برخی از اقلام نیز می‌توانند به عنوان سرمایه‌گذاری عالی عمل کنند و ارزش خود را به طور نامحدود حفظ کنند

می تواند ارزش عاطفی نیز داشته باشد. به همین خاطر بانوان از هدیه تولد طلا بسیار لذت می برند. برخی از جواهراتی که زنان دارند ارزش احساسی بسیار بالاتری نسبت به ارزش پولی دارد.

دلیل محبوبیت انگشتر بدون نگین

در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت سنگهای تزیینی برای حلقه های طلا بیشتر خریدران به انگشتر های طلای بدون نگین روی آورده اند.

انگشتر های طلای بدون نگین با تراش های متفاوت با اشکال هندسی مختلف توانسته اند سهم عظیمی از بازار فروش انگشتر را به خود اختصاص دهند.

خرید انگشتر طلا زنانه بدون نگین از نظر اقتصادی به صرفه است. چرا که شما فقط هزینه طلا را پرداخت می کنید، اما اگر انگشتر نگین دار بخرید، هنگام فروش قیمت آن کم می شود.

 

طرح انگشتر طلا زنانه بدون نگین

طرح‌های امروزی جواهرات طلا برای انگشتر طلا بدون نگین به گونه‌ای است که می‌توان آن‌ها را در محل کار پوشید و طبق فرهنگ موجود در محیط‌های کاری مختلف، طرح‌ها را خریداری کرد.

مدل های کلاسیک انگشتر طلا بدون نگین نیز برای مراسمات مختلف و حتی استفاده روزانه مناسب است، البته اگر کار زیادی انجام نمی دهید، انگشتر های بزرگ و سنگین برای دستان شما مناسب است. اما اگر دائماً در حال تمیز کاری هستید بهتر است در خانه از آنها استفاده نکنید.

 

 

 

4.6/5 - (8 امتیاز)