در این مقاله و پادکست انتهایی آن راجع به دسته بندی انواع گوشواره طلا زنانه مطالب مفید و زیادی به شما ارائه میکنیم و همچنین به معرفی گوشواره های طلای گالری هنزاگلد می پردازیم.

گوشواره ها بیشتر بر اساس قفل های آنها دسته بندی می شوند. گوشواره های میخی، عصایی، کلیپسی که اینروزها بخیه و پیرسینگ هم به این نوع تنوع اضافه شده اند.

گوشواره های میخی

گوشواره های میخی فقط شامل یک مفتول هستند که از سوراخ لاله گوش رد میشود و پشت لاله گوش هم یک پشت گوشواره ای اضافه می شود.

تنوع گوشواره های میخی، از زیر یک گرم شروع می شود تا به بالا

محاسن گوشواره های میخی

از محاسنی که این گوشواره ها برای شما دارند این است که کاملاً به لاله گوش چسبیده و یک نمای تخت را روی گوش شما نشان می دهد. به طور مثال یک سری اشکال مثل ماه ، ستاره ، تک نگین یا حتی گوی یا مروارید را روی گوش شما به زیبایی نمایان می کند.

گوشواره میخی انواع گوشواره طلا زنانه

 گوشواره های عصایی

دسته بعدی که در مورد آن صحبت می کنیم گوشواره های عصایی هستند که قفلی دارند شبیه به دسته عصا که در سوراخ لاله گوش آویز می ماند و از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند چراکه حتی اگر قفل آن باز شود حالت عصایی شکل آن در گوش باقی می ماند و احتمال افتادن آن بسیار پایین است.

این گوشواره ها معمولاً در زیر لاله گوش مقداری آویز هستند و نسبت به گوشواره های میخی می تواند از نمای خیلی بیشتری برخوردار باشند.

گوشواره عصایی انواع گوشواره طلا زنانه

گوشواره های کلیپسی

گوشواره های کلیپسی که از اسم آنها تقریباً عملکردشان مشخص است دارای یک مفتول اند که از سوراخ لاله گوش رد می شود و از پشت گوش یک اهرم دیگر پشت آن بسته می شود و دقیقاً مثل کلیپس در گوش شمل چفت می شود که از قدیم الایام در گوشواره های حلقوی که برای نوزادان می خریدیم قاعدتاً به چشم ما خورده است.

گوشواره کلیپسی MO003 انواع گوشواره طلا زنانه

گوشواره های بخیه ای

گوشواره بعدی که در مورد آن صحبت می کنیم گوشواره بخیه است که به تازگی اضافه شده است که شامل یک زنجیر حدوداً 7 الی 8 سانتی بوده که با رد شدن از سوراخ لاله گوش این زنجیر می تواند آویز بماند.

یک سری از گوش ها که دو سوراخ دارد و یا حتی بیشتر می تواند داشته باشد این زنجیر بصورت زیکزاکی مثل بخیه از داخل سوراخ های گوش رد شده و یک نمای شبیه بخیه گرفته که جذاب بنظر می آید.

گوشواره بخیه ای انواع گوشواره طلا زنانه

بیشتر بخوانید: چه گوشواره طلا زنانه با فرم صورت سازگار است؟

گوشواره های پرسینگ

دسته بعدی شامل گوشواره هایی می شوند که به اصطلاح به آنها پرسینگ می گویند. پیرسینگ ها شامل گوشواره هایی هستند که با رد شدن از لاله گوش، در مفتول آن یک حالت رزوه مانندِ پیچ داشته که در قسمت بعدی ه پشت لاله گوش قرار میگیرد یک حالت مهره هست که پیچ و مهره در همدیگر پیچیده می شود که امکان افتادن آن صفر می باشد

خب حالا با این توضیحاتی که راجب به دسته بندی انواع گوشواره طلا و ایمنی گوشواره ها دادیم امیدواریم همچنان توانسته باشیم به شما در خرید گوشواره طلا زنانه کمک کنیم و متوجه شده باشید که چه گوشواره ای در کجا بیشتر به دردتان میخورد.

گوشواره پیرسینگ

شما میتوانید برای مشاهده و خرید گوشواره طلا زنانه به سایت هنزاگلد قسمت گوشواره طلا  مراجعه نمایید.

و در پایان توجه شما را به دیدن پادکست زیر جلب می نماییم.

4/5 - (4 امتیاز)