یکی از برندهای لوکس و پیشرو در طراحی و ساخت جواهرات، برند کارتیر (cartier) است. انگشتر طلا کارتیر طراحی بی نظیری دارند. از مدل هایی که معمولاً برای حلقه های نامزدی و ازدواج استفاده می‌شوند تا سبک های اسپرت و غیررسمی. مدل انگشترهای طلای کارتیر به صورتی است که وقتی ساخته می شود مورد پسند سلیقه‌های مختلف قرار می گیرد.

طرح انگشتر طلای زنانه کارتیر، سبکی بین کلاسیک و مدرن است، مدل هایی که با وجود سادگی شان بسیار جذاب هستند.

 

مشاهده انگشتر برند کارتیر ( مجموعه پاریس )

انگشتر-برند-کارتیر-(-مجموعه-پاریس-)

طرح های مختلف انگشتر کارتیر طلا

اکثر مشتریان دائمی کارتیر، افراد مشهور، تاجران بزرگ و اعضای خانواده سلطنتی هستند. مدل انگشترهای کارتیر بسیار زیبا و گیرا هستند. کارتیر چندین مجموعه دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند انگشتر طلای کارتیر برای سلیقه های مختلف مدل های فوق العاده را دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

حلقه های عشق

مجموعه عشق کارتیر که از دهه ۱۹۷۰ بوده است یکی از محبوب ترین مجموعه های این برند است که این مجموعه نمادی از روح آزادی عشق است، برداشت برخی از این طراحی ،این است که محبوس کردن عشق یا محدود کردن آن به خود می باشد .

مشاهده انگشتر کارتیر 1322

انگشتر-کارتیر-1322

امروزه با توجه به سلیقه افراد این حلقه‌های عشق بیشتر برای هدیه یا برای حلقه های ازدواج خریداری می شوند.

حلقه عروسی کارتیر

حلقه ازدواج کارتیر انواع مختلفی دارد، سبک های متمایز و ساده که هر سلیقه ای را به خود جذب می کند. با توجه به سلیقه خود می توانید حلقه هایی که فقط یک انگشتر ساده هستند یا مدل هایی که نگین دار با نگین الماس هستند را انتخاب کنید.

انگشتر سه حلقه کارتیر

حلقه تزیینی از سه حلقه در هم تنیده مجزا تشکیل شده است و برای اینکه جذاب‌تر به نظر بیاید هر کدام از حلقه ها یک رنگ دارند رنگ‌هایی که در سه حلقه استفاده می‌شوند رزگلد زرد و سفید می باشد که باعث زیبایی این انگشتر است شما می توانید این مدل حلقه را به عنوان یک استایل عالی برای حلقه ازدواج انتخاب کنید به خصوص که به راحتی با انواع انگشتر مردانه ست میشود.

مشاهده انگشتر کارتیر po014

انگشتر طلا -کارتیر-po014

انگشتر زنجیری کارتیر

یکی از دوست داشتنی ترین مدل های انگشتر طلای کارتیر مدل زنجیری می باشد انگشتری که یکی از سه عضو مجموعه زنجیری کارتیر است .شما باید زنجیر معروف کارتیر را بشناسید .طرح دستبند و انگشتر  نیز مشابه این مدل است.

گرانترین انگشتر های کارتیر

یکی از مواردی که بسیاری از پولداران در جهان دوست دارند برای آن پول زیادی خرج کنند جواهرات است ،به ویژه اگر این جواهرات برند و لوکس باشند . کارتیر بیش از یک قرن و نیم تجربه در طراحی جواهرات برای افراد مشهور دارد، نام این برند که تاریخچه ای غنی دارد جای تعجب ندارد که پولدارها برای خرید انگشتر طلا از این شرکت پول زیادی خرج می کنند.

در پایان این مبحث گرانترین مدل انگشتر کارتیر را نام می بریم:

  • انگشتر طرح پلنگ : ( الماس های کارشده روی این مدل ۱.۱۵ قیراط می باشد )
  • حلقه طلای سفید: ( قیمت امروز این حلقه در سایت کارتیر ۷۲۰۵ دلار ارزش‌گذاری شده است)
  • انگشتر رزگلد الماس : (این انگشتر درخشان با قیمت ۹۱۶۰دلار می باشد )
  • انگشتر پلاتینیوم الماس: ( قیمت این انگشتر ۲۲۸۳۵ می باشد)
در زیر برخی از انگشترهای برند کارتیر از مجموعه طلای هنزا را مشاهده می نمایید:

مشاهده انگشتر برند کارتیر ( مجموعه پاریس)

انگشتر-برند-کارتیر-(-مجموعه-پاریس)

انگشتر کمربندی برند کارتیر 1279
5/5 - (1 امتیاز)